21 2016 u Radlická – kulturní sportovna ve městě Prague.

Den plný dobrého jídla, pití, hudby a workshopů..
Akce organizovaná na podporu dětí, které nemají svůj vlastní domov a tentokrát pojata nejen jako sbírka finanční, ale také (a hlavně) jako sbírka zkušeností, nápadů a nadšení..

Celý den bude na místě gril, na kterém se budou otáčet burgry, zelenina, steaky, vegeburgery.. a bude se kolem nich točit parta lidí z Jamie’s Grill & Bar. Občerstvení alko i nealko zajistí Radlická – kulturní sportovna a Kavárna co hledá jméno . Něco sladkého zajistí Fitnesscake od nejpovolanějšího Jan Kareš fitness …

Pro zpříjemnění atmosféry budou hrát dj´s , které jistě znáte a my vám je brzy prozradíme.

Jedná se o akci pro děti a o dětech. Na místě najdete stanoviště, kde si budou moct děti vyzkoušet různá řemesla, která na ně čekají za dveřma jejich domovů – truhlář ven.co, kadeřníci z TONI&GUY Opletalova Prague , krásná šperkařka Yellow.Jacket.Angel , stůl plný korálků All Beads Cz s.r.o. , barista, skvělá DJ FANCY , instručktoři, umělci a všichni, kdo svou práci dělají s láskou a mohou být inspirácí.. #AJaTamBudu není jen informace o účasti.. Je to hlavně věta, kterou si může říct každý, když se podívá směrem ke svému snu. “A já tam budu!” – přesně na tom místě, kde budu práci žít a užívat si ji. Přesně na tom místě, kdy budu já inspirovat ostatní..

Maličkosti, které děti vytvoří, si buď nechají na památku nebo je můžou věnovat do dražby a pomoci tak právě těm, které večer neuloží máma s tátou.

Protože věříme, že budete po celém dni dobře naladění, pokračovat se bude večerním programem přímo v prostorách Radlická – kulturní sportovna – čekají na vás dj´s, živá hudba a samozřejmě skvělá společnost.

Podrobnosti a jména účinkujícíh budeme odhalovat postupně. Každopádně už teď víme, že to bude stát za to! A já tam budu! A ty?

(Pokud máte zájem o spolupráci nebo vás akce jakkoliv zaujala a chcete vědět víc a stát se součástí, neváhejte a kontaktujte nás do zprávy na stránkách A já tam budu #ajatambudu ! Každý nápad je vítán a každá inspirace k nezaplacení!)

Adresa: Za Ženskými domovy 125/5, Prague
A já tam budu #ajatambudu

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments