22 Prosinec 2016 u Sběrné suroviny ve městě Prague.

tracking.php?code=inGRBufh28Hh9DbHxxD6Zu

Alright. Hučeli jste do nás tak dlouho, až jsme se nechali ukecat. VÁNOCE BUDOU!!

Budou, ale s pár změnami. Nebudou tradičně ve Vopici, protože nás začal dožírat ten českej klubovej fenomén “nic pro tebe neuděláme, ale všechno to zaplatíš” a přesunem se do výbornýho útulnýho baru v Krymský, kterej je pro část našeho týmu i fans v poslední době druhým domovem. Sice se končí v deset, ale začneme dřív a pak si dáme nějaký promítání. Uděláme si malej komunitní večírek do rána na poslední chvíli. Co vy na to?

Účinkující netřeba dvakrát představovat:

Lumík – ostřílenej rozstřílenej bard vydal letos nový CD Nepokoj v pokoji a pokud půjde vše jako vždy, tak všechny na prodej zas zapomene doma. Vystoupí se svou kapelou The Lumík nebo bez? Berte to jako vánoční překvapení.

Dandelion and the Burdock – Štěpik OMB se trasnformoval v duo květin a je z něj Dandelion TMB. Netřeba zdůrazňovat, že energie zůstala a oba vypadaj jak dickheads.

Baro Chandel – Chánovský Wolfmother nebo cikánský Mars Volta? Těžko říct, každopádně tahle etnická směska z různejch částí republiky se svým nabušeným stonerem je nádhernej čestvej hašišovej vítr v český klubový scéně.

Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip – Suroviny už tenhle psychedelický kabaret totálně rozbil v rámci letošní Alternativy a vrací se na místo činu, aby se stal malý vánoční zázrak, při kterém pokřtí svůj nový singl s příhodným názvem Desecration of the Idols.

Ještě někdo další?? TBA!!!

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Adresa: Krymská 2, Prague
FUZZY XMAS 2016

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments