22 2016 u Art Fabrika ve městě Prague.

tracking.php?code=ovlrXcrHA1cFNWsQscQgyq

Workshop zahrnuje tisk různých dezénů (strukturované povrchy předmětů, látek) na látku nebo papír. Touto technikou lze vytvořit barevné abstraktní kompozice. Cílem workshopu je vytisknout si svůj vlastní obraz bez využití předlohy, pouze svou vlastní fantazií a tvořivostí.
Vzhledem k omezenému počtu míst je NUTNÁ REZERVACE na info@artfabrika.cz. V opačném případě bude místo zaplněno dalším zájemcem. Děkujeme a těšíme se na vás.

V ceně workshopu jsou veškeré pomůcky. Účastník si může popřípadě donést předměty či struktury, které by chtěl otisknout.

Délka workshopu – 2 h,30 min.
Cena: 550 Kč

Termíny:
Sobota: 10:00 – 12:30

In this workshop, we will teach you how to print various patterns and designs on fabric and paper. Using this technique, we will make colorful, abstract compositions. Within the workshop you will print your own picture, using not a stencil but only your own imagination and creativity. Application form send to info@artfabrika.cz.

The admission fee includes all necessary tools. Participants can bring their own items or structures that they want to use for printing.

Duration: 2 hours
Price: 550 CZK

Schedule:
Sunday: 10:00 – 12:30

Adresa: U Zvonařky 1435 / 9, Prague
Grafická dílna – materiálový tisk/ Graphic workshop- printing

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments