13 2016 u Jazz Dock ve městě Prague.

DANCE TO JAZZ

Výroční vydání úspěšného jazzově tanečního večera! Od swingu přes bebop, hardbop, latin, fusion, acidjazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek v souhře s živými muzikanty. Druhé narozeniny opět s Pery Louisem!

Perry Louis (JazzCotech UK)

Perry patří k první generaci jazzových tanečníků, která definovala celý britský jazzdance. Tančil a vyučoval ho po celé Evropě, v USA a v Japonsku. Doprovázel skupiny jako James Taylor Quartet, zpěváka Marka Murphyho a jeho skupina Jazzcotech Dancers letos vystupovala na unikátní Battle of Bigbands v rámci festivalu BBC Proms. Kromě toho pořádá Perry jednu z nejstarších londýnských parties Shiftless Shuffle, na které vystupuje jako lektor, tanečník i DJ. Perry nám popřál již k prvním narozeninám Groove Docku a jsme rádi, že přijede i na ty druhé! Odpoledne povede v tanečním studiu Dance Academy Prague Yemiho AD taneční seminář. Večer se pak přesune do klubu Jazz Dock, kde bude hostovat na výročním vydání jediné české jazzové klubové noci Groove Dock!

Mr. Ultrafino

Matador Groove Docku, spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Stojí za jedinou pravidelnou jazzovou taneční klubovou nocí Jazz Cookies, ve které kombinuje vinylovou selekci s vlastní hudební produkcí a souhrou s živými nástroji.

Dudu Morais
Brazilský perkusista, zpěvák a konstruktér perkusivních nástrojů. Leader pražské latinskoamerické hudební scény, který spolupracoval například s Yvonne Sanchez, živými salsa projekty a stálý spoluhráč DJů napříč všemi žánry od funku po drum’n’bass.

Od 21h do 22h vstupné zdarma, po 22. h jednotné vstupné 150 Kč. Předprodej 100 Kč.

DANCE TO JAZZ!

Adresa: Janáčkovo nábř. 2, Prague
GROOVE DOCK 2nd ANNIVERSARY WITH PERRY LOUIS (UK)

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments