27 2016 u Vysoká škola ekonomická v Praze /VŠE/ ve městě Prague.

tracking.php?code=hqXK2I96S4SoRnubapZKZa

Studentský klub BizIT vás zve na přednášku 27.4. 2016, na VŠE v RB 213 od 20:00

https://bizit.cz/akce/110

! Přednáška je zdarma, bez nutnosti registrace !

Finanční instituce, včetně těch největších, čelí v dnešní době velkým výzvám. Na jedné straně musí hledat nové cesty, jak konkurovat novým hráčům včetně firem z nefinančních sektorů a na druhé straně musí splnit stále náročnější požadavky ze strany domácích i nadnárodních regulátorů. EY navrhlo a pomohlo zrealizovat unikátní projekt pro přední českou finanční instituci, který přímo reaguje na tyto výzvy a otevírá nové možnosti v oblasti poskytování úvěrů.

Chcete se dozvědět více o tomto projektu? Zajímá vás, jak vypadá práce EY konzultanta na projektu, kterého se účastní odborníci na IT, řízení rizik, regulatoriku nebo marketing? Na přednášce vám představíme tento projekt, dozvíte se o překážkách, kterým jsme čelili a jejich řešení a společně budeme diskutovat, jaké další možnosti přináší nové IT technologie a inovativní nápady.

Štěpán Bach
vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ještě v rámci studia byl na několikaměsíční stáži v USA a poté nastoupil do EY, kde nyní zastává pozici manažera v oddělení IT Advisory. Štěpán se již více než 6 let zaměřuje na poradenské projekty pro finanční instituce v oblasti návrhu a optimalizace IT operačních modelů, návrhu IT strategií a IT governance a řízení a podpory IT implementačních projektů. Během svého působení v EY působil také její v londýnské kanceláři. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a pak také jízdě na koni a horské cyklistice.

Lukáš Mikeska
působí v EY na pozici senior manažer v oddělení IT Advisory. Lukáš má více než 15 let zkušeností v IT poradenství. Vedl řadu projektů v bankovním sektoru, energetice i veřejné správě. Specializuje se na oblasti IT a data governance, transformační projekty v IT
a optimalizace provozních modelů IT. Lukáš vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Volný čas rád tráví na golfovém nebo volejbalovém hřišti.

Adresa: nám. W. Churchilla 4, Prague
Inovace ve finančním sektoru pomocí IT konzultingu

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments