22 Leden 2017 u Akasha Yoga Studio ve městě Prague.

tracking.php?code=GSWvY5C77kEbMjmCqJZljw

Seminář je určen nejen těhotným ženám, ale i těm, které se na početí připravují a chtějí vědět více o tom, jaké zásady ctít při praxi jógy v době těhotenství.

Seminář bude rozdělen do dvou částí, z nichž první bude zaměřena na praxi i teorii jógy v době těhotenství. Povíme si něco o principech a specifikách těhotenské jógy, jejichž respektování a osvojení ženě umožní v józe nalézt spolehlivého průvodce dobou očekávání až do chvíle porodu a prožít tento čas kvalitně a vědomě.
Projdeme si společně ucelenou sekvenci jógových ásán, která cílí klasická těhotenská „témata“ od redukce otoků končetin, bolesti zad až po zlepšení funkčnosti krajiny pánevního dna.

V druhé polovině semináře si ještě řekneme něco o polohách dítěte v děloze a ukážeme si pozice, kterými podpoříme polohu plodu vhodnou pro přirozený porod, abychom se poté přesměrovaly tematicky na dobu poporodní. Ta je pro většinu novopečených maminek velkou výzvou, a proto i v tomto období je jóga skvělým průvodcem, jak se vrátit bezpečně a nenásilně do dobré tělesné kondice a předcházet tak stavům vyčerpanosti. Pokud se nacházíte v poporodním období, můžete se zúčastnit závěrečných 90ti minut semináře.

Adresa: Kamenická 2 (vchod z ulice Kostelní), Prague
Jógový dýchánek pro nastávající maminky s Janou Schneeweissovou

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments