14 2016 u Retro Music Hall ve městě Prague.

tracking.php?code=Udu8GmpSREXVPj0qeb4KWq

Kdy: 14.5.2016 – sobota
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdo: KURA, Mio, Sedliv, Mike Morphine,
Za kolik : 280 Kč
Start: : 22:00

Portugalská DJská superstar – Kura – se představí v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. Stane se tak 14. května v sobotu a lineup doplní naši borci Mio, Sedliv a Mike Morphine.

Ruben de Almeida (jak zní Kurovo občanské jméno) působí na světové scéně od roku 2011 a za tu dobu si dokázal vydobýt slušnou pozici a to především díky jeho skvělé produkci apropracovaným setům, které dokázali rozpumpovat nejedno publikum. Jeho talentu si všimlo i světoznámé vydavatelství SpinninRecords, které si ho okamžitě vzalo pod svá křídla, ale to zdaleka není tím jediným úspěchem. Jeho aktuální hit Calavera, který produkoval společně s Hardwellem, aktuálně drtí taneční hitparády po celém světě a na serveru beatport byl několik dní na prvním místě prodejnosti.

Samozřejmostí bude i naše obří led obrazovka, nejlepší světelný park a vysoký standard zvukové kvality. Vy se připravte na největší květnovou jízdu, kterou obstará DJ, který Vás při své poslední „magnetické“ návštěvě hodně bavil. Vstupné je pak 280 Kč a startujeme ve 22:00.

Adresa: Francouzská 4, Praha 2, Prague
KURA vystoupí v pražském Retro Music Hall

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments