21 Březen 2017 u Yoga Karlín ve městě Prague.

tracking.php?code=JBHoCBwYMJ131piAQIDZFf

Kurz Harmonizační jóga 21.3-9.5.2017
KDY: úterý 21.3. – 9.5. 2017, 16:45–18:00 hod (8 lekcí*75 min)
KDE: Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8
CENA: 2800 Kč
KONTAKT: info@yogakarlin.cz; +420 223 005 595

Cítíte se vyčerpaná ? Zmáhá Vás stres ? Potřebujete po zimě dobít baterky nebo máte jen nedostatek energie a cítíte se psychicky unavená ? Na kurzu Harmonizační jógy Vás naučíme, jak si můžete pravidelným cvičením od těchto problémů pomoci.

Kurz povede zkušená lektorka Radka Koláčná.

Pro účast na kurzu prosím vyplňte online přihlašovací formulář https://goo.gl/forms/2p4FUWJyb3ZOatlh1

Harmonizační jóga je v podstatě pro každou z nás. Nezáleží na tom, jestli je Vám dvacet či padesát, žijete sportem, či jste se už deset let pořádně nehýbala. Je kombinací dynamických tělesných pozic, speciálních intenzivních dýchacích technik a zklidňujících energetických cvičení. Působí blahodárně na tělo jako celek.

Na kurz se můžete přihlásit sama, nebo rovnou vzít s sebou svoji kamarádku, maminku, tetičku… Strávíte spolu 8 příjemných lekcí a budete mít někoho, kdo vás budete podporovat ve cvičení i po absolvování kurzu.
Sestava, kterou se v průběhu kurzu naučíte, zlepší Vaši pohyblivost, zvýší Vaši vitalitu a emoční stabilitu. Cviky sestavy jsou velmi jednoduché a mohou je cvičit i ženy, které nemají žádné zkušenosti s jógou.

Výukové materiály pro cvičení doma obdržíte zdarma v průběhu kurzu. S sebou potřebujete pohodlné oblečení a tužku na poznámky. Podložka Vám bude zapůjčena na místě.

Pravidelné cvičení sestavy působí preventivně proti řadě civilizačních onemocnění: snižuje krevní tlak, regeneruje játra, aktivuje slinivku a nadledvinky, působí blahodárně na ledviny, pročišťuje plíce, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje libido, napomáhá snižování váhy, má pozitivní vliv na naše oči, posiluje imunitní systém, uvolňuje svalové napětí. Působí rovněž jako prevence proti vzniku cukrovky.

Kdy není doporučeno cvičit harmonizační jógu :
v těhotenství, během menstruace, při zánětu v břišní dutině, při silné osteoporóze, při akutních či závažných kardiovaskulárních onemocněních a po operaci srdce, během prvních tří měsíců po operaci v oblasti břišní dutiny, při závažných depresích vyžadujících léčbu

Vyplněním formuláře https://goo.gl/forms/2p4FUWJyb3ZOatlh1 se nezávazně přihlásíte k účasti na kurzu. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín. Číslo účtu a instrukce obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. Storno možné do 14 dnů před začátkem.

Adresa: Březinova 13, Prague
Kurz Harmonizační jóga v Yoga Karlín

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments