16 2016 u Akasha Yoga Studio ve městě Prague.

tracking.php?code=rfEIfff6suPurymtHdfPdX

Chcete začít s akrojógou? Či už máte něco nalítáno a chcete si osvěžit základní techniky
akrojógového létání netradičním způsobem? Chcete systematicky proniknout do základních pozic, přechodů mezi nimi, či objevit nový rozměr v akrojóze? Chcete si osvěžit techniku létání, bázování a spottování?

“Od té doby co jsem se seznámila s akrojógou se stále setkávám s lidmi a společně cvičíme. Nejvíce se mi líbí, že posiluji a protahuji své tělo a sdílím čas s přáteli. Láska vzrostla do té podoby, že více než rok toto učení posílám dál mezi ostatní. Moc se mi líbí tvořit prostor vzájemné harmonie, důvěry a síly.
Připravili jsme pro Vás začátečnický kurz, kterým Vás provedu já – Petra Matlachová a Ondřej Caha můj přítel. Oba dva jsme certifikovaní jogíni a absolvovali jsme mnoho zahraničních kurzů (např. Elemental Immersion, Solar Immersion, Advance training s Jasonem a Tarim,…)
Kurz obsahuje čtyři lekce vždy v pátek od 19:00 do 21:00, kde se postupně naučíte základní pozice a přechody mezi nimi. Každá hodina bude obsahovat průpravná cvičení pro snadnější zvládnutí finálních pozic. Naučíte se také správnou techniku a různé vychytávky, jak si cvičení ještě lépe užít.
Akrojóga je pro všechny, proto není potřeba žádných předchozích zkušeností ani s jógou, i když jsou jistě výhodou. Potřeba je jen padnoucí oblečení a chuť naučit se něco nového. 🙂
Klidně můžete přijít i sami, protože během hodiny spolupracujeme ve třech či čtyřech. Každý bude mít možnost vžít se do role “flyera” (ten, co se nechá vznášet), “báze” (ten, co nese fylera) a “spotera” (rádce, co hlídá bezpečnost obou). Avšak pokud se rozhodnete přijít s přítelem či přítelkyní je to výhoda pro vás.”

Na lekci je prostor pro dotazy a individuální dopomoc. Na lekci NENÍ třeba přijít ve dvojici!

přihášení:
http://www.akasha.cz/#!akrojoga-uvod/c1xld

Adresa: Kamenická 2 (vchod z ulice Kostelní), Prague
Minikurz Úvod do akrojógy s Petrou Matlachovou a Ondřejem Cahou

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments