26 2016 u Prague Startup Centre ve městě Prague.

tracking.php?code=rI86OKnensk0xbMaSAXV6x

KDY? 26.4.2016

KDE? Prague Startup Center (Jungmannova 36/31)

S KÝM? NAŠE KAŠE

ZA KOLIK? 99 Kč

REGISTRACE: http://goo.gl/forms/QC6O8Rhbnh

O ČEM TO BUDE?
Jak se Kaše dostaly z našeho snídaňového stolu do obchodů? Proč jsme se rozhodli zvýšit celorepublikovou spotřebu luštěnin? Jak sladký je život bez bílého cukru? Proč máme rádi příběhy? Jak do hloubky může jít něco tak povrchního jako je obal? Vyplácí se dělat věci pořádně? A víte, že věříme té známé písničce „ten umííí to a ten zas tohle…“?

CO JE MY WAY?
MY WAY je povídání a diskuze o něčem s někým. Třeba o úspěšném projektu s jeho zakladatelem. Nechte si vyprávět o klikaté cestě nahoru a nakoukněte do zákulisí jeho vývoje. Nechte se inspirovat a nebo získejte radu, jak rozjet vlastní projekt. Třeba u nás příště budete vyprávět vy.

KDO JSOU NAŠE KAŠE?
Jsme Jana a David a milujeme snídaně. No a když jsme se potkali, zamilovali jsme si ještě víc snídaně společné. Tak jsme se jednoho dne prosnídali až k Našim kaším.

Nechutnaly nám cukrem slepené vločky, přeslazené pestrobarevné cereálie podezřelého složení a zdravě se tvářící prapodivné sypké směsi na přípravu kaší. Proto jsme si začali podle fantazie a chuti vařit vlastní kaše a naše chuťové pohárky zajásaly radostí. A tak jsme si řekli, co by se asi stalo, kdybychom ty kaše, které máme každé ráno na stole, začali balit do krabiček. A tak jsme to zkusili…

Adresa: Jungmannova 36/31, Prague
My Way - Naše kaše

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments