10 Březen 2017 u Venuše ve Švehlovce ve městě Prague.

tracking.php?code=M8ZCz1QTfGVXvlH3amkwoP

Představení Vandy Hybnerové s prvky reality show a talentových soutěží v rámci akce Venušiny dny – 2. ročník fatálního feminního festivalu.

Ve Venuši se zjeví Isadora Duncan, Edith Piaf, Virginia Woolfová, Marilyn Monroe a Toyen. Každá z nich je výjimečná, každá z nich je jiná, každá z nich žila jinde, jindy a jinak. A přesto je něco spojuje. POKOJ. Boj o Pokoj.

Pět jedinečných spanilých mrtvol se schází na jednom jevišti, aby svedly svůj poslední posmrtný boj. Nebojují ani o své tělo, ani o svou duši, ani o život či nesmrtelnost. Bojují o svobodu. O právo zapomenout a být zapomenuty. O právo spočinout v Pokoji. Bojovat se bude tancem, zpěvem, slovem, barvami i krásou, a to pod taktovkou tajuplné Madam Zero.

O vítězce „anima libera“ rozhodne samotný divák svým hlasováním. Přijďte a staňte se strůjcem osudu výjimečných žen.

Vstupné: 190 Kč /110 Kč (studenti, senioři, ZTP). Předprodej zde http://www.venuse-ve-svehlovce.cz/#program nebo v síti goout.cz. Na místě v den představení od 19:00.

Námět, režie, scéna – Vanda Hybnerová/// Scénář, spolupráce na režii, rekvizity: Kateřina Krobová/// hudba: Saša Rašilov///

Adresa: Slavíkova 22, Prague
Pokoj - Venušiny dny

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments