27 Květen 2017 u Prague, Czech Republic ve městě Prague.

tracking.php?code=iCKX8TP4oHd9Q4AavXx7Em

V posledních letech rapidně narůstá počet teroristických útoků na letištích, v obchodních centrech, ve školách a dalších prostorech s vysokou koncentrací lidí. Na tuto smutnou realitu je třeba reagovat pružně a aktivně se připravit pro případ útoku v místě, kde se zrovna pohybujete. Kvalitní vědomostní a materiální přípravou lze podstatně snížit počet zraněných a mrtvých.

V tomto intenzivním kurzu vás naučíme, jak přežít během útoku a správný postup bezprostředně po něm. Na vlastní kůži si vyzkoušíte a procvičíte poskytování neodkladné první pomoci v náročných a stresových podmínkách teroristického útoku.

V kurzu probereme:
Bezpečnostní management během události,
Volání tísňových linek,
Stanovení priorit v ošetřování,
První kontakt se zraněným – zhodnocení stavu vědomí, dýchání a krevního oběhu,
Zastavení masivního krvácení, ošetření hrudních poranění,
Doporučené základní vybavení.

Cena: 1450 Kč/osoba

Počet účastníků ve skupině je 5-10 osob. To vám poskytne maximálně individuální přístup a dostatek prostoru pro detailní nácviky a konkrétní řešení dané problematiky.

Chcete přijít? Skvělé! Vyplňte přihlašovací formulář zde: https://goo.gl/forms/qSm0my5ZkSWMIl7a2 , nebo nás kontaktujte tady v události, emailem (zuzana@sapotraining.cz), případně telefonicky na čísle 604 113 460.

Těšíme se na Vás!

Sapo Training se specializuje na kurzy první pomoci zážitkovou metodou tak, aby si každý student na vlastní kůži vše důkladně vyzkoušel a procvičil. Na kurzech v plné míře využíváme moderní vybavení a maskování tak, aby simulace co nejvěrohodněji kopírovaly reálné zdravotní události. Vyučujeme dle aktuálních mezinárodně platných standardů první pomoci.

Vedoucí lektorka Zuzana má dlouholetou praxi ve výuce první pomoci zážitkem, mj. je absolventkou kurzu US Army Combat Life Saver (první pomoc v boji). V Sapo Training se zaměřuje na poskytování neodkladné péče ve zhoršených podmínkách.

Pozn: V případě mešího počtu účastníků než pět osob se kurz nekoná. Děkujeme za pochopení.

První pomoc po teroristickém útoku

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments