24 Březen 2017 u Strossmayerovo Náměstí ve městě Prague.

tracking.php?code=jwaDizoUA7n02C4f0w1hCH

Přijďte společně oslavit zprovoznění slavné zastávky na Hlávkově mostě, o kterou se zasloužili přední pražští politici Jan Čižinský a Ondřej Mirovský.

K Vaší potěše bude pro tuto příležitost zajištěna projížďka historickou tramvají, podávat budeme domácí pivo a drobné pohoštění.

PROGRAM:
17:20 Sraz na Strossmayerově náměstí (před Burrito Loco)

17:30 Nástup do historické tramvaje – NUTNÁ DOCHVILNOST!!

Následuje projížďka: Veletržní palác – Výstaviště – Nádraží Holešovice – Ortenovo náměstí – U Průhonu – Dělnická – Tusarova – Pražská tržnice – Vltavská – Štvanice (Mirovského)
cca v 17:50 výstup na zastávce Štvanice (MIrovského) slavnostní projevy, gratulace, výskot, (tramvaj se otočí na Těšnově) nástup zpět do tramvaje na stanici Štvanice (Čižinského), pokračování jízdy
Vltavská – Strossmayerovo náměstí – Nábřeží kapitána Jaroše – Čechův most – Malostranská – Královský letohrádek – Pražský hrad – Brusnice – Vozovna Střešovice

18:20 Vozovna Střešovice, konec jízdy, možnost afterparty v místní restauraci

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi. Není nutné absolvovat celou jízdu. Bude možné vystoupit na kterékoliv zastávce.

JÍZDNÉ
Dle počtu účastníků bude vybírán příspěvek na pronájem tramvaje ve výši 150,- nebo 200,- Kč (dle počtu účastníků a počtu pronajatých vozů). V ceně je welcome drink v podobě domácího piva a drobné občerstvení.

Adresa: Strossmayerovo náměstí, Prague
Slavnostní první zastavení tramvaje na zastávce Ostrov Štvanice

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments