17 2016 u Artual, o. s. ve městě Prague.

tracking.php?code=YilfyRBPPQnmybS5kjsqXX

Hurááá léto je tady a s ním pořádná dávka tance pro všechny! Artual tančí uvnitř i venku, přináší pravidelné letní tréninky, víkendové workshopy i intenzivní letní školu tance!

Láká vás improvizace, kontaktní improvizace a tanec venku v přírodě? Potom přijďte na některý z tanečních workshopů venku pod širým nebem!

V neděli 17.7.2016 v čase 10-16h vás čeká první z řady venkovních akcí, celodenní hravý workshop tance pod širým nebem, v Praze ve Stromovce. Budeme objevovat pohyb v různém terénu, zkoumat prostor, hrát si, učit se principům kontaktní improvizace a partneřiny v tanci. Příspěvek dobrovolný podle vašich možností a spokojenosti, doporučený minimálně 250,- Kč.

V pondělí 18.7. a ve středu 20.7. 2016 18-21h vás čekají večerní workshopy tance v přírodě, podle domluvy opět Stromovka, případně Petřín nebo Šárka. Příspěvek na lekci podle vašich možností a spokojenosti, doporučený minimálně 100,- Kč.

Vhodné pro všechny bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti!!

Lektor: Veronika Sequensová, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf, studující taneční terapii ve třetím roce čtyřletého výcviku v začátku praxe 🙂

Přihlášky prosím zasílejte na mail veronika@artual.cz nejpozději do 14.7.2016.

Adresa: Letohradská 62, Prague
Tančíme venku - červencové workshopy improvizace

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments