21 2016 u Spektrum – Karlín ve městě Prague.

tracking.php?code=rxGxCxhUqFVLtRgpU98QoC

Přijďte si vyzkoušet hned tři populární taneční styly za jediné odpoledne! Vyberte si jeden, nebo raději hned všechny tři.

Street dance – zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace. Mezi taneční techniky a styly, které lze do street dance zařadit, patří hip hop new style, hip hop old style (klasický, počáteční hip hop), hype, funky, součástí toho je jako úplně první lockin’, dále pak poppin’ a house. Všechny tyto tance jsou neoddělitelně spjaty s konkrétní hudbou a životním stylem.

Dancehall – v současnosti zřejmě nejpopulárnější styl vycházející z reggae. Vznikl jako tanečnější verze roots reggae koncem 70. let, podle míst kde se scházeli tanečníci a vystupovaly soundsystémy. Jeho charakteristickým rysem je frázovaný zpěv, syrový rytmus a jenom částečný, skoro minimalistický hudební doprovod (v počátcích především rub-a-dub).

Jazz dance – určený k vystupování, zpopularizoval ho svou prací Bob Fosse, který se autorsky podílel na broadwayských představeních jako Chicago, Cabaret, Damn Yankees a The Pajama Game. Moderní jazz je základním prvkem muzikálů a často se objevuje ve videoklipech nebo v soutěžních tancích.

Vstupné:
1 lekce (1 hodina) – 50 Kč
2 lekce (2 hodiny) – 80 Kč
3 lekce (3 hodiny) – 100 Kč

Pořadí jednotlivých lekcí záleží především na vás, našich návštěvnících.

Adresa: Karlínské nám. 7 Praha 8,, Prague
Taneční workshop

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments