11 Listopad 2016 u Cannafest ve městě Prague.

tracking.php?code=kvxmOZL2UcrJhoiIwxfeBf

Cannafest Prague 2016 je 7. ročník světově největšího mezinárodního konopného veletrhu konopí a léčivých bylin. Jako každý rok zde najdete i Vapo Lounge na jeho tradičním místě. Milerádi Vás přivítáme a nabídneme si vyzkoušet jaké to je vaporizovat byliny. Budeme mít k dispozici široký výběr přístrojů i bylin a tak si budete moci udělat nejen obrázek o tom, jak to funguje, ale i o rozdílech mezi jednotlivýmí zařízeními. Informace samožrejmě podáváme i v anglickém jazyce.

Seznam vaporizérů a bylin zveřejníme brzy. Více informací a zajímavostí budeme přidávat během veletrhu, tak si přihlašte do tohoto eventu, ať Vám nic neunikne.

Těšíme se na Vás 🙂

************************* ENG *************************

Cannafest Prague 2016 is the 7th year of world´s largest international trade fair of cannabis and medical herbs
A every year a Vapo Lounge will be established on the traditional spot. You are welcome to visit us and try what is like to vaporize a herb. We will have plenty of various devices and herb to try from so you can get a better picture about how it works in general as well as learn pros and cons of every model. And yes, we speak english there too.

List of vaporizers and herbs will be available soon and more information will appear here throughout the event so check this space regularly for new updates.

We are looking forward to you 🙂

Vapo Lounge crew

More info / Více informací
www.cannafest.com

Adresa: Incheba, Prague
Vapo Lounge | Cannafest 2016

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments