17 2017 u Piazza San Venceslao ve městě Prague.

tracking.php?code=PXuMXfkv3MPTj7SOFZDII2

(FOR ENGLISH SCROLL DOWN)

Srdečně Vás zveme na 9. ročník pochodu za práva zvířat Veggie Parade!

Veggie Parade je mezinárodní oslava etického vztahu ke zvířatům, pořádaná každý rok v různých metropolích. Jejím cílem je vnést mezi širokou veřejnost informace o zneužívání zvířat a nabídnout etické řešení tohoto dalekosáhlého problému, upozorňovat na nespravedlivé zacházení se zvířaty a mluvit o zbytečnosti jejich umírání v nejširším kontextu. I v Praze chceme oslavit hodnoty soucitu, nenásilí a úcty k životům všech tvorů této planety.

Téma: vítáme vaše tipy na téma roku (již byla ekologie a zdraví)

JAK SE ZAPOJIT: stát se dobrovolníkem (šíření plakátů do restaurací a obchodů, půjčovna masek, rozdávání letáků v průvodu, koordinace davu, řízení tříkolky, brždění přední části apod.), zahrát v průvodu do tance hudebním nástrojem nebo jinými kejklemi průvod pobaviti, zapůjčit či sehnat kvalitní zvukovou aparaturu či alegorický vůz s DJem, levně vytisknout infomateriály a samolepky, finančním darem umožnit zlepšování akce, být střízlivým řidičem atd… Pomocných rukou není nikdy dost 🙂 Pište: veggieparade@email.cz

Vstup: VOLNÝ!

http://veggieparade.cz

————————————————————————-

We are delighted to invite you to the 9th Prague Veggie Parade!

Veggie Parade is an international celebration of an ethical attitude to animals, and is held in different cities each year. The aim of the parade is to inform the general public about the truth behind the abuse of animals, and to provide an ethical solution to this wide-ranging issue; highlighting the unjust treatment of animals and discussing the futility of existence in the big picture. The parade in Prague will celebrate the values of compassion, nonviolence and respect for the lives of all creatures on this planet.

Theme: your ideas for yearly theme are welcome (ecology and health had been already)

FREE ENTRY!

http://veggieparade.cz/en/

Veggie Parade 2017 (Praha)

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments