11 2016 u Rolland CZ ve městě Prague.

tracking.php?code=Nbvdc2vhoc29p7rW7Hj48q

# Lucie Jindrák Skřivánková vernisáž obrazů “The street view of Mongolia mountains and others” # Módním koktejl JJ & Lu J. Skřivánková # Představení vlasové kolekce “PRAGUE OWAY
ROLLAND 2016 HAIR COLLECTION” # Tančírna & DJs
# Vstup zdarma.

ROLLAND se svou ACADEMY ROLLAND, SHOWROOMEM ROLLAND a kadeřnictvím ECOart SALON ROLLAND není jen místo, kde vám upraví a uzdraví vlasy organickou kosmetikou, nebo kde můžete nakoupit špičkovou přírodní péči pro celé tělo. Jeho prostory jsou také uměleckou galerií a showroomem pro cokoliv, co s krásou souvisí. „Od konce února tak na sebe budou moci hosté salonu nechat působit obrazy Lucie Jindrák Skřivánkové, zatímco se kadeřník bude starat o jejich novou barvu nebo účes.

Zahájení vernisáže obrazů “The street view of Mongolia mountains and others” se uskuteční 11.5.2016 od 19 hodin.

Úspěšná umělkyně Lu Jindrák Skřivánková (LJS) se vedle své malířské tvorby zabývá i dalšími projekty z odvětví užitého designu. Významnou část z nich tvoří ručně vyráběné předměty z porcelánu, betonu a dalších materiálů, které LJS vytváří ve velmi limitovaných edicích. Její práce s materiálem je přitom charakteristická viditelným odkazem k umělecké tvorbě.
Porcelánové, betonové hrnky, misky i oblečení připomínají samostatné sochařské objekty, části z nich jsou pomalované a stávají se tak netradičním malířským plátnem. Malířka se v LJS nezapře ani v případě jejích oděvních návrhů. Inspiraci v monumentálních tvarech hledá nejen v architektuře, ale také čerpá prvky z Japonska a Skandinávie. Využívá kvalitní přírodní materiály jako len, bavlnu, denim nebo malířské plátno.
Nový život ale vdechuje i starším kouskům oblečení z druhé ruky, které přetváří, přešívá a někdy i ručně pomalovává. Stála tak na počátku aktuálního trendu upcyclingu nebo slowfashion. Nejenže posílá dál to, co by jinak zřejmě skončilo v popelnici, ale navíc díky tomu vznikají naprosto jedinečné originály.
Je také designérem vzorů na látky pro fashion projekt JJ. Zde vytváří motivy na látky a nebo využívá části či celky již z hotových obrazů. Oděvy jsou vytvořeny pouze v několika kusech.

Pro zpestření chuťových vjemů si v Eco Salon Rolland budete moci zakoupit lahodná česká a italská vína, sladké a slané pokrmy pro vás zajistí a nabídne známé a skvělé BISTRO 8.

VSTUP ZDRARMA!!!

Přijměte srdečné pozvání..

Showroom & Academy ECOart SALON ROLLAND
Francouzská 17, Praha 2, 120 00
tel.: +420 725 783 123, www.rolland.cz

Adresa: Francouzská 17, Prague
Vernisáž obrazů Lucie Jindrák Skřivánková & módní koktejl JJ & Lu J. Skřivánková, Tančírna a DJ

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments