29 2016 u Museé Grévin ve městě Prague.

tracking.php?code=qbTEksNqcxgDViVFOfuNaU

Při příležitosti Mistrovství Evropy ve fotbale 2016 ve Francii připravil Grévin Praha lahůdku pro všechny fotbalové fanoušky a nadšence. Od 10. června do 10. července 2016 můžete soutěžit s Pavlem Nedvědem a Petrem Čechem nebo přijít fandit do Café Grévín při živých přenosech závěrečných utkání.

VYFOŤTE SE S LEGENDAMI FOTBALU A VYHRAJTE MÍČ S PODPISEM PAVLA NEDVĚDA!

V prostoru sportovního sálu ve třetím patře můžete sledovat přímé přenosy a fandit ve společnosti velké fotbalové legendy Pavla Nedvěda. a v přzemí Vás uvítá socha Petra Čecha. Když se s nimi vyfotíte a fotografii nasdílíte jako komentář k fotbalovému příspěvku na facebookové stránce Grévin Praha, zapojíte se do soutěže o fotbalový míč podepsaný Pavlem Nedvědem. Vítězem se stane fotografie, která získá nejvíce „LIKE“.

FANDĚTE FOTBALU V CAFÉ GRÉVIN!

Neopakovatelnou atmosféru fotbalových zápasů ME 2016 můžete zažít v příjemném prostředí naší kavárny při sledování živých přenosů. Na velké obrazovce se můžete těšit na přenosy semifinálových utkání 6. a 7. července i na velké finále 10. července vždy od 21:00 hodin.

Po celou dobu konání fotbalového ME 2016 vždy od 18:00 hodin je čepované pivo v naší kavárně výhodnější o  20%. A pokud ve stejné době koupíte speciální fotbalovu vstupenku on-line, získáte k ní i pivo!

________________________________________________________________________

 

K prohlídce muzea je nutné zakoupit vstupenku https://tickets.grevin-praha.com/WebStore/shop/ViewItems.aspx?CG=main&C=DISC

Adresa: Celetná 15, Prague
VSTUPTE MEZI LEGENDY FOTBALU!

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments