21 2016 u Art Fabrika ve městě Prague.

tracking.php?code=UbFLB2zi8a6GStfWJTXdHS

Vstoupíme s dětmi do světa pravěkých lidí, do temné jeskyně osvícené ohněm.
Zkusíme si představit nad čím přemýšleli a co cítili tito naši vzdálení předci když se dotýkali chladných skalních stěn a zachycovali těla zvířat, která lovili a která tak dobře znali. Pod dětskýma rukama ožijí mamuti, jeleni, zubři divocí koně,jeskynní medvědi i šavlozubí tygři. Zkusíme si na zvlněný podklad kreslit uhlíkem vypáleným v ohni.Vyrobíme barvu z přírodních pigmentů a loje, jakou používali pravěcí lidé.

Cena workshopu je 300 Kč.
V ceně jsou veškeré pomůcky.

Vzhledem k omezenému počtu míst prosíme o rezervaci na info@artfabrika.cz. V opačném případě bude místo zaplněno dalším zájemcem. Děkujeme a těšíme se na vás.

We will go back in time to the age of cavemen and the children will enter a dark cave lit by a fire.
We will try to imagine what the prehistoric people thought about and what they felt when they touched the cold walls of caves and painted figures of animals that they hunted and knew so well. Mammoths, deer, bison, wild horses, saber-toothed cats and cave bears will come back to life under the children’s hands. We will use a coal burned in fire to draw on a rough surface and we will make our own paint using natural pigments and tallow, which were used by cavemen.

The price of the workshop is 300 CZK.
Tools are included in the fee.

As the number of participants is limited, registration at info@artfabrika.cz is necessary. Without registration, your place will be filled by another candidate. Thank you and see you at our studio.

Adresa: U Zvonařky 1435 / 9, Prague
Workshop pro děti - JESKYNNÍ MALBY

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments