07 2016 u Divadlo Hybernia ve městě Prague.

tracking.php?code=BwHg7v7FxPCZ9QNgGB5aWR

Již po dvanácté se uskuteční mezinárodní soutěžní festival pro děti a mládež Rozkvetlé Čechy“. Festival, který je mezinárodní přehlídkou pěveckých, hudebních a tanečních souborů i letos přivítá stovky účinkujících z různých zemí.

Program velkolepé show je pečlivě připravován na základě hodnocení mezinárodní poroty. Diváci mohou těšit na pestrou přehlídku různého umění, jako je zpěv, tanec, hra na hudební nástroje atd., na velmi vysoké a profesionální úrovni, a to přes nízký věk a amatérský statut vystupujících. Těšit se můžeme na dětské umělecké skupiny z Ukrajiny, Polska, Izraele, Slovenska a České republiky.

Jednotlivá vystoupení budou hodnocena na soutěžní přehlídce, která se bude konat 3. května 2016 v Domě kultury v Teplicích od 17:00. Vyvrcholením festivalu bude zakončení slavnostním gala koncertem 31. 3. 2016 v Divadle Hybernia v Praze od 17:00, kde si budou diváci opět moci vychutnat představení moderního, klasického i folklorního tance, zpěvu a ostatní druhy umění.

Mediálními partnery akce je internetové RadioGo.cz, Taneční magazín, Pražský Telegraf, Agentura Angel, Česká kultura.eu, Hudebnifestivaly.com, evropský portál Eurodesk

Záštitu nad festivalem drží Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a primátor statutárního města Teplice Jaroslav Kubera.

Adresa: Hybernská 4, Prague
XII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Rozkvetlé Čechy 2016“

Najít další události v Prague na Evensi!

Comments

comments